Węzeł Łopuszańska foto blog – ponad ćwierć tysiąca zdjęć

Ćwierć tysiąca wygląda lepiej niż 250.

Wczoraj wrzucając zdjęcia zobaczyłem, że się tego jednak trochę uzbierało. Z założenia miała to być pamiątka dla mnie jak zmieniała się okolica mojej pracy a robi się z tego całkiem ładna historia budowy węzła Łopuszańska. Jeśli chcecie zobaczyć coś konkretnego to dajcie znać. Czasem mogę zmienić trasę swojego przemarszu do pracy i sfotografować coś innego. Jakoś zdjęć pozostanie chyba nadal ta sama bo na razie nie planuję zmieniać komórki a lustrzanki nie chce mi się wozić.

Kolejna porcja fotek jak się nic nie zmieni będzie za godzinę.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

4 odpowiedzi na „Węzeł Łopuszańska foto blog – ponad ćwierć tysiąca zdjęć”

 1. Awatar Jacor
  Jacor

  Dobra robota:)

 2. Awatar Monika
  Monika

  Blog rewelacja – codziennie oglądam. I prawie codziennie przejeżdzam. Dziś skusiłam się jednak na objazd węzła. Wszystko wygląda pięknie, ale zastanawia mnie dlaczego nie asfaltują jezdni w stronę Pruszkowa…

 3. Awatar max
  max

  Witaj,
  Czy mozesz fotografować wyjazd alejami w stronę Pruszkowa, chodzi mi szczególnie o aktualne zdjęcia wyjazdu spod wiaduktu i jego przedłużenie. Zdaje się że to jest ostatni etap budowy i na nim dzieje się najwięce.
  Pozdrawiam

  1. Awatar admin
   admin

   Jeszcze przez ponad tydzień jestem na urlopie. Fotki będzie robił kolega z pracy ale raczej będą to tylko zdjęcia z okna na aleje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *